Terminé
lock3 gagnants
@berenata
Giveaway για να ξεκινήσει η νέα χρονιά με glowy επιδερμίδα! Τα προϊόντα της Cinq Mondes τα γνώρισα πολύ καλά μέσα από τις θεραπείες προσώπου Supreme Ko-Bi-Do που έκανα στο Orloff Spa την προηγούμενη χρονιά και είδα τα αποτελέσματα που είχαν στην επιδερμίδα μου. Τώρα θέλω να τα δείτε κι εσείς! Με τη @cinqmondes_greece αποφασίσαμε, λοιπόν, να κάνουμε δώρο σε τρεις τυχερούς-τυχερές το Radiance Gift Set που δίνει υπέροχη λάμψη στο πρόσωπο σε δύο βήματα. Βήμα 1 η Phyto- Peeling Lotion που απομακρύνει τα νεκρά κύτταρα για να αποκαλυφθεί από κάτω η ανανεωμένη επιδερμίδα και Βήμα 2 η Five Flowers Radiance Cream, μια εξαιρετική κρέμα ενυδάτωσης για κάθε τύπο. Η τελική αίσθηση; Σαν να κάνεις spa στο σπίτι σου κάθε-μία-μέρα! Για να διεκδικήσεις το δώρο: - Follow @cinqmondes_greece και @berenata - Mention δύο φίλες σου Η κλήρωση θα γίνει τη Δευτέρα 22/1. Καλή επιτυχία!
1er
@makis_voula
“@happy_malibu_ @mysweet_hande”
2e
@ouraniatsekou
“@athanasia_dimitropoulou @zoikossyva”
3e
@triantafyllia.geor
“@filiogeor @giangian65”