Terminé
lock1 gagnant
@make_up_by_mina_
Ένας χρόνος λοιπόν! Ένας χρόνος που δημιούργησα το δικό μου χώρο και κάνω πράξη αυτό που αγαπώ και με γεμίζει περισσότερο από καθετί, το μακιγιαζ! Είμαι πραγματικά ευγνώμων για όλη την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μου δείξατε μα πιο πολύ για τον άνθρωπο που πίστεψε σε μένα από την πρώτη στιγμή, με πήγε ένα βήμα μπροστά και με κάνει να εξελίσσομαι, @make_up_artist_efi_akritidou σε ευχαριστώ πολύ! ❤️ Έρχονται πολύ ωραία πράγματα.. stay tuned!! 💥
1er
@xristinaoshafi
“Κάθετι που γίνεται με αγάπη εξελίσσεται με μεγάλη επιτυχία!! Συγχαρητήρια 👏❤️”