Terminé
lock1 gagnant
@philipsavent_gr
🚨🚨 GIVEAWAY ALERT 🚨🚨 Από 18 μέχρι και 24 Σεπτεμβρίου, μπορείς να κερδίσεις έναν ατμομάγειρα-blender 4-σε-1 Philips Avent. Για να συμμετέχεις στο διαγωνισμό, ακολούθησε 2 απλά βήματα: 1️⃣Ακολούθησε @philipsavent_gr 2️⃣ Κάνε tag 2 ανθρώπους σε ένα σχόλιο σε αυτό το post. 1 σχόλιο = 1 συμμετοχή. Γι' αυτό, κάνε όσα περισσότερα μπορείς (με διαφορετικά tags κάθε φορά) για να έχεις παραπάνω πιθανότητες να κερδίσεις. ➡ Προϋπόθεση συμμετοχής είναι το ανοιχτό Instagram profile ώστε να επικοινωνήσουμε με τον νικητή/νικήτρια. Όροι και προϋποθέσεις στο link in BIO . Καλή επιτυχία σε όλες/όλους! 🤞
1er
@11sundy
“@apostolidou.maria @giotagerophote”